Celková kapacita zařízení je 158 lůžek.

Kapacita Domova pro seniory je 90 lůžek,
Domova se zvláštním režimem 58 lůžek,
Odlehčovacích služeb 10 lůžek.

Pobytové zařízení společnosti Centrin CZ s.r.o. ve Zruči nad Sázavou je plně bezbariérové s celkovou kapacitou 142 míst. Komplex hlavní budovy A a pavilonu B nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a trojlůžkových pokojích. Kapacita Domova pro seniory je 90 lůžek, domova se zvláštním režimem je 42 lůžek a kapacita pro Odlehčovací služby je 10 lůžek. Pavilon se zvýšenou péčí je vhodně uzpůsobený k pobytu osob se sníženou pohyblivostí.

Při nástupu do domova je uživatel ubytován na již určený pokoj. Při výběru pokoje se přihlíží ke zdravotnímu stavu a přání uživatele. Pokoje jsou vybaveny nábytkem a lůžkovinami, umyvadlem, sprchovým koutem a WC, k dispozici jsou 4 plně bezbariérové koupelny. Každý pokoj je také vybaven elektronickým signalizačním zařízení, které slouží k přivolání pracovníků přímé péče.

Po dohodě s vedením domova si může uživatel s sebou přinést další doplňky, které mu zpříjemní prostředí a bude se díky nim cítit jako doma. Jedná se např. o obrázky, květníkové rostliny, poličky, fotografie, knížky aj.

pokoj  pokoj  alt  alt  alt