Celková kapacita zařízení je 45 lůžek.

Kapacita Domova pro seniory je 20 lůžek,
Domova se zvláštním režimem 25 lůžek,

Pobytové zařízení společnosti Centrin CZ s.r.o. v Praze je částečně bezbariérové s celkovou kapacitou 45 míst, nabízí ubytování v jednolůžkových (6), dvoulůžkových (10) a třílůžkových pokojích. Kapacita Domova pro seniory je 20 lůžek, Domova se zvláštním režimem 25 lůžek. Zařízení není vhodné pro osoby s nižší pohyblivostí a vysokou tělesnou hmotností. Z důvodu malých prostor v zařízení není možné takovým osobám bezpečně poskytovat službu.

Při nástupu do domova je uživatel ubytován na již určený pokoj. Při výběru pokoje se přihlíží ke zdravotnímu stavu a přání uživatele. Pokoje jsou vybaveny nábytkem a lůžkovinami, umyvadlem, sprchovým koutem a WC, k dispozici je 1 plně bezbariérové koupelny. Každý uživatel má také k dispozici elektronické signalizační zařízení, které slouží k přivolání pracovníků přímé péče. Zařízení může nosit při sobě, např. na ruce, na krku nebo mít uloženo na pokoji.

Po dohodě s vedením domova si může uživatel s sebou přinést další doplňky, které mu zpříjemní prostředí a bude se díky nim cítit jako doma.  Jedná se např. o obrázky, květníkové rostliny, poličky, fotografie, knížky aj.

pokoj

alt  alt  alt  alt