SRDEČNÉ PODĚKOVÁNÍ VŠEM DÁRCŮM A UMĚLCŮM:

TOMÁŠ KLUS "POD OKNY" CENTRIN PRAHA  

"Zpěvák Tomáš Klus zahrál 14. dubna 2020 v Praze obyvatelům Domova pro seniory Centrin. Jeho dvacetiminutový koncert byl součástí akce Pod okny, při které zazpívají také Ewa Farna, Anna K., Richard Krajčo, Ondřej Ruml či Iva Pazderková před domovy seniorů, aby potěšili a rozptýlili jejich obyvatele." Celý článek naleznete: ZDE Videoreportáž: ZDE

DPP 0028 1   DPP 0032 1

ROUŠKY, RESPIRÁTORY, ŠTÍTY, DEZINFEKCE

Vietnamský podnikatel provozující Centrum levného nákupu v Unhošti daroval Domovu se zvláštním režimem Centrin celkem 96 kusů šitých bavlněných roušek. Srdečně děkujeme za tento krásný, vstřícný krok! Za další ručně šité bavlněné roušky mnohokrát děkujeme Mateřské školce Unhošť, Mateřské školce Velká Dobrá, rodině paní Denkové, Radce Přibylové, Kateřině Volfové, paní Burdové z Unhoště, Nadě Rubínové, Ditě Špačkové, Pavle Vildové, Terezii Matějkové, Mgr. Evě Fialové, PhD.. Ing. Vojtěch Munzar věnoval bavlněné roušky, 50 kusů jednorázových roušek, 30 kusů respirátorů třídy FFP2 a 45 kusů respiračních nano roušek. Pan Denk věnoval 10 kusů roušek s nano filtrem. Nezisková instituce Pleteňák.cz věnovala domovu se zvláštním režimem Centrin v Unhošti roušky a 5 kusů ochranných štítů. Pan Martin Kaše věnoval rovněž 5 kusů ochranných štítů. AC Sparta Praha věnovala 760ks respirátorů třídy FFP2 a 1000ks jednorázových roušek. Společnost PF MERIT s.r.o. darovala celkem 230l tekutého antibakteriálního mýdla. Prádelna Kyselý darovala 240ks textilních vícerázových roušek. Vážíme si účasti Vás všech a také účasti dalších anonymních dárců!

IngMunzar   Centrumlevnehonakupu   ing munzar 2

Policie Středočeského kraje věnovala domovům Centrin v Unhošti a Zruči nad Sázavou: 2x lihová lékařská dezinfekce 5l, 9x náplasti v pouzdru, 19x bavlněná rouška, 2x sportovní vak, 200x křížovky pro seniory. Pro dětské skupiny Mlýnek a Korunka věnovala také: 7x policejní postřehová hra, 35x omalovánky, 11x klíčenka s kolem, 11x tužka s gumou, 11x pexeso, 3x medvídek, 2x pastelky, 1x hru mikádo. Velké poděkování od našich seniorů a dětí! MUDr. Libuše Marděšičová darovala pro účely vzdělávání a krácení volného času spousty nádherných knih. Také děkujeme společnosti KMV BEV CZ s.r.o., která velkoryse věnovala do domova Centrin ve Zruči nad Sázavou (6912 ks), v Unhošti (4608 ks) a Praze (1152 ks) nápoje Toma v příchutích jablko, jahoda, pomeranč! Společnost KMV BEV CZ s.r.o. na nás pamatovala i v únoru roku 2021, kdy darovala do domova Centrin ve Zruči nad Sázavou (5760 ks), v Unhošti (4608 ks) a Praze (2304 ks) nápoje Toma v příchutích jablko, jahoda, multivitamin! 

Policie dar  20200507 130857

Domovu pro seniory Centrin ve Zruči nad Sázavou věnovala roušky MŠ Na Pohoří Zruč nad Sázavou (70 ks), Město Zruč nad Sázavou, dále šijí roušky zaměstnankyně paní Kovářová Jiřina a Soukupová Lenka; dále paní Pajerová Martina, paní Bohuslavová Anna; paní Dudková a další občané Zruče nad Sázavou; Charita Kolín; paní Šumpelová Hana (Hovorčovice); paní Krausová a paní Smetanová (Panenské Břežany); Oblastní charita Kutná Hora; paní Frýdová Eva (Roudnice nad Labem); manželé Ševečkovi z Nesměřic; Sameliak Dušan z Prahy; Košátková Jitka z Klášterce nad Ohří; Vlčková Jaroslava z Prahy; Čechová Miroslava; Chrtová Žaneta; Špičáková + Vacková + Pluskalová + Otrubová z Nového Města nad Metují (81 ks); Schwarz Michal z Prahy (280 ks) - tyto roušky ušily pí Olga Jindrová, Gabi Rocková, Kascuja Kuba. Oblastní Charita Kutná Hora věnovala 20 ks ochranných štítů. Celkem 20 litrů dezinfekčního přípravku Anti-COVID věnovala firma DF Partner s.r.o., Neubuz. Ochranné štíty věnovali manželé Proislovi (10ks) a pan Hladík (50ks). AC Sparta Praha věnovala 720ks respirátorů třídy FFP2. Pan Brzoň Jiří z Neratovice věnoval 40l dezinfekce Anti - Covid a 87ks roušek. Česká oděvní společnost Pietro Filipi šije místo oblečení roušky, i jim děkujeme!

pietro   DPP 0056

Pražský domov Centrin též děkuje všem dárcům za ochranné pomůcky! Sladká pohotovost vozí navíc každý druhý pátek do domova Centrin v Praze také čerstvé zákusky zdarma, vřelé díky! Více o projektu Sladká pohotovost se můžete dozvědět: ZDE

Green-Swan Pharmaceuticals CR, a.s.

Srdečně děkujeme společnosti Green-Swan Pharmaceuticals CR, a.s., která do domovů Centrin v Unhošti, Praze a Zruči nad Sázavou věnovala celkem 751 balení GS Vitaminu C se šípky pro zaměstnance a seniory k podpoře imunity a snížení únavy!

DSC06035  DPP 0005  IMG 20210322 152807

Energii lékařům

"Energii lékařům je parta dobrovolníků, kteří se rozhodli pomoci zdravotníkům. Schází se ve skladu, kde na ně čekají stovky krabic. Každý týden připravují balíčky, aby mohly další den odjet za zdravotníky po celém Česku." I my, zdravotníci a pečovatelé v domoech Centrin děkujeme za balíčky s mixem tyčinek, oříšků, sušeného ovoce a dalších funkčních/nutričně hodnotných potravin!

cukrovi1 

Pozdrav ze ZŠ Montessori v Kladně

Dva kluci ze školy Montessori v Kladně dostali za úkol vybrat si nějaký vánoční - dobrý - skutek. Matěj a Jakub měli krásný nápad, a to upéct cukroví a darovat ho uživatelům z našeho zařízení. Oběma je pouhých 14 let a udělali obrovskou radost našim babičkám a dědečkům. Nejen, že upekli krásně zdobené cukroví, ale i natočili video, jak je tento nápad napadl a samozřejmě i s pozdravy :-)

cukrovi1  

Nadační fond Úsměv seniorům

Mikulášské balíčky daroval nadační fond Úsměv seniorům. Srdečně děkujeme!

IMG 20201127 WA0000