Dětská skupina v Unhošti a ve Zruči nad Sázavou

Otevřeli jsme dětskou skupinu Mlýnek v Unhošti a dětskou skupinu Korunka ve Zruči nad Sázavou. Naše certifikované chůvy se postarají o Vaše děti ve věku od 1 roku do 6 let, zatímco Vy můžete v klidu pracovat. Přijďte se podívat do našich prostor, a to kdykoliv po telefonické domluvě. Více informací: ZDE

alt

UPOZORNĚNÍ: ZÁKAZ NÁVŠTĚV A ZÁKAZ VYCHÁZEK

V souvislosti s možným rozšířením koronaviru (COVID-19) je od 03.03.2020 ve všech domovech Centrin (Zruč n. S., Unhošť, Praha) vyhlášen zákaz návštěv, a to na doporučení Krajského úřadu a Krajské hygienické stanice.

S platností od 10.03.2020 nařídilo Ministerstvo zdravotnictví všem zařízením sociálních služeb (podle § 34 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách) v pobytové formě a všem odlehčovacím sociálním službám v pobytové formě zákaz návštěv osob.

Ve všech domovech Centrin platí zákaz návštěv, zákaz vycházek, kulturní a společenské akce se odkládají.

PODĚKOVÁNÍ: RUČNĚ ŠITÉ BAVLNĚNÉ ROUŠKY

Vietnamský podnikatel provozující Centrum levného nákupu v Unhošti daroval Domovu se zvláštním režimem Centrin celkem 96 kusů šitých bavlněných roušek. Srdečně děkujeme za tento krásný, vstřícný krok! Za další ručně šité bavlněné roušky mnohokrát děkujeme Mateřské školce Unhošť, rodině paní Denkové, Kateřině Volfové a Nadě Rubínové. Nezisková instituce Pleteňák.cz věnovala domovu se zvláštním režimem Centrin v Unhošti roušky a 5 kusů ochranných štítů. Domovu pro seniory Centrin ve Zruči nad Sázavou věnovala roušky MŠ Na Pohoří Zruč nad Sázavou (70 ks), Město Zruč nad Sázavou, dále šijí roušky zaměstnankyně paní Kovářová Jiřina a Soukupová Lenka; dále paní Pajerová Martina, paní Dudková a další občané Zruče nad Sázavou; Charita Kolín. Ochranné štíty (10ks) věnovali manželé Proislovi. Vážíme si účasti Vás všech!

Centrumlevnehonakupu