NÁVŠTĚVY A VYCHÁZKY V DOMOVECH CENTRIN

Na základě vydání krizového opatření Vlády České republiky je vyhlášen zákaz návštěv a zákaz vycházek ve všech domovech Centrin (Unhošť, Praha, Zruč n. S.) s platností od 9.10.220 do odvolání.

Dětská skupina v Unhošti a ve Zruči nad Sázavou

Otevřeli jsme dětskou skupinu Mlýnek v Unhošti a dětskou skupinu Korunka ve Zruči nad Sázavou. Naše certifikované chůvy se postarají o Vaše děti ve věku od 1 roku do 6 let, zatímco Vy můžete v klidu pracovat. Přijďte se podívat do našich prostor, a to kdykoliv po telefonické domluvě. Více informací: ZDE

alt

Miss Panenka Středočeského kraje - senior

V roce 2020 jsme se zapojili do druhého ročníku soutěže „Miss Panenka Středočeského kraje - senior“, kterou pořádá Středočeský kraj společně s Českým výborem pro UNICEF pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové. Soutěž se shledala s opravdu velkým ohlasem, do soutěže se přihlásilo celkem 160 nádherných panenek. O tom, která z nich je nejhezčí, rozhodovalo hlasování v galerii na facebookových stránkách českého zastoupení UNICEF. Panenka Agnes, jejímž autorem je výtvarný klub DZR Centrin Uhnošť s celkovým počtem 330 hlasů, vyhrála 1.místo!

 panenka1